20.3. 2009 Dokončujeme dokumentární film z Afriky


V těchto dnech proběhlo v naší střižně dokončení filmu o Africe. Na dokumentu se podílelo spousta lidí. Dabing Filip Jančík, Ivo Hrbáč, Markéta Lužová, překlad Jana Ženíšková, Adolf Zika - producent filmu 24 hod Le Mans nebo dokument o Saudkovi, Robert Bílý - režiser filmů o Menšíkovi a spousta dalších hodných lidí, kteří nám z filmem pomáhali.


Podíváte se s námi do Afrických slamů, mezi lvy a krokodýli, ale také do dětského domova s dětmi, které jsou HIV pozitivní. Budete s námi stát na rovníku a dělat gravitační pokus. Z nejvyššího vrcholu Keni uvidíte východ slunce. Stanete uprostřed národních parků a uslyšíte volání zvířat.

Náš dokument vás vtáhne do nitra Afriky a dýchne na vás tak, že ho budete cítit, jako kdyby jste byli přímo u toho.

 

http://www.expedice-world.cz/kenya/video---hlavni

střižna od firmy GIO a zapůjčena od firmy MENX
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist