Text a popis cesty


 

    Toto s expedicí moc společného nemá, ale jelikož na tento ostrov nejezdím s cestovkou, ale pouze na vlastní pěst, přidávám ho k našim vybraným procestovaným zemím. Tenerife jsem už navštívil celkem 6x. Jezdím tam rád, jelikož tento ostrov skýtá nespočet zážitků a programů pro děti. Můj syn Daniel se tam každý rok těší jak se vyblbne na nějvětším aqua parku v Evropě s názvem Siam park, jak shlédne v Loro parku velrybí, delfíní a lachtaní show. Bude krmit opičky z ruky v parku s názvem Monkey park a spousta dalších.

Daník při západu Slunce
Daník a delfín
Buterflay garden
Monkey park
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist