text, popis cesty


 

Právě míříme do našeho posledního parku, který nás čeká v Tanzanii. Jedná se o nejznámější kráter na světě, kde žijí pohromadě všechna africká zvířata a také silná Africká pětka - Lev, Bůvol, Slon, Leopard a Nosorožec. Má na délku jen 40km a na šířku 19km. Půjčili jsme si ve městě Arusha terénní automobil Land Rover, jelikož s naší Toyotou RAV, se kterou jsme přicestovali z Keni nás tam nepustili. Prý absolutní zákaz polovičního pohonu. Pouze se 4x4. Takže půjčení auta, vstupy do parků, jídlo a spaní na 3 noci nás vyšlo na 1 800 000 Tanzánských šilingů. Brrr, hrozná cena. Ale když už jste tam nenavštivte tento nádherný park, když víte, že už se sem nikdy nevrátíte.

Každopádně Tanzanie je velká země a náš čas v této expedici docházel. Tudíž po 4 dnech strávených v Tanzanii, jsme se vrátili zpět do Keni.

Tanzania - Ngorongoro
Ngorongoro
Ngorongoro
Ngorongoro
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist