30.3. 2009 - Charita dětem v Nanyuki


Kenya - oblast národního parku Mount Kenya - město Nanyuki. Rozjeli jsme charitativní organizaci společně s paní Hellen Gathago a slečnou Zuzanou z Čech. Dokázali jsme založit charitativní organizaci v Nanyuki ( viz certifikát ), který bude sloužit na pomoc dětskému domovu plného dětí bez rodičů, kteří zemřeli na AIDS a některé z dětí ho mají také a dále na pomoc dětem ze slumů podél Nanyuki kde žije v hrozných podmínkách 350tis lidí odkud děti z dětského domova pocházejí.

certifikát organizace
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist