OMDC 074 - Josphat Loreng´Enyang


 

Má adoptivní rodiče - Martin Pail  

                              děkujeme

 

Narození: březen 2005, den se neví

Barva očí: Černá

Barva vlasů: Černá

Otec - Neznámý

Matka - Žije

Žije - Stadium - stanový tábor

Nemoc - 0 , zdraví dobré

Škola - Ne - peníze

Sourozenci - 1

Mluví: Kiswahili

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: Podlaha

Konstrukce domova: Stan

Záliby: Hraní s míčem

Talent: Zpěv

Měsíční příjem rodiny 0

 

Pro Josphata je potřeba 16 800,- Kč / rok

1400,- Kč / měsíčně

 

 životopis:

Josphat je chlapec, kterému je 5 let a je velmi podvyživený. Narodil se jako 6-té dítě v jeho rodině. Otce nemají. Matka živí děti ze sběru uhlí, které pak chodí prodávat do slumů. Často se stává, že děti nemají vůbec nic k jídlu. Někteří z jeho sourozenců byli převezeni do místního sirotčince.. Josphat je v kritickém stavu, neboť nemá dostatek vitaminů a bílkovin. V jeho věku by měl být v mateřské škole, místo toho bloudí sám po slumu.

 

Důležité:

Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad -Josphat Loreng únor 2010.

Díky - Ahoj Jirka

Josphat
2011
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist