OMDC 015 - Angela Warigia


 

má adoptivní rodiče paní Monika Linkova 


                                            děkujeme

 

Omdc_015_angela_warigia-small_thumb


Pro Angelu je potřeba: zaplatit školné, školní uniformu, tašku do školy, jídlo, knihy do školy, tužky, nájemné za Slumový domek, zdravotní péči.

 


Narozená: 10.10. 2004

Pohlaví: ženské

Barva očí: Tm. hnědá

Barva vlasů: Černá

Mluví: Kiswahili

Žije: V Likii

Tekoucí voda: Ne

Elektřina: Ne

Latrína: Ano

Místo na spaní: 1 Postel pro celou rodinu

Způsob tepelné přípravy stravy: Dřevo

Konstrukce domova: stěny prkna, plech

Zdravotní stav: Bohužel jsem se dozvěděl, že Angela byla dřív HIV pozitivní, ale nyní nové testy prý ukázali, že je negativní. Po konzultaci s naším doktorem je to nereálné. Pokud se narodí s HIV je pár ojedinělých případů, kdy do 6 měsíců se testy prokáží jako negativní. Ovšem ne po 5 letech. Provedeme nové kvalitní testy a zjistíme pravdu. :(

Leden 2011 - Testy ukázali, že je opravdu negativní :) paráda - byly to laboratorní kvalitní testy. Nerozumím, ale je to tak :)

Měsíční příjem rodiny: 7 Eur

Talenty: Velmi společenská

Záliby: Hra s panenkou, běhání, míč


Pro Angelu je potřeba 16 800,- Kč / rok

1400,- Kč / měsíčně

 

Stručný životopis:

Matka Agnes se seznámila s otcem roku 1998 v Likii. Otec pochází z oblasti Dajga, prodával uhlí v Likkii. Matka pochází z horké, keňské farmářské oblasti. S manželem žila 5 let, poté muž onemocněl na vir HIV AIDS. Rodina začala strádat. Na následky HIV AIDS muž zemřel. Matka Angely je jedinou osobou v této rodině, kdo je výdělečně činný, je taktéž nakažená virem HIV. U dětí tato nákaza doposud nebyla prokázána - Ovšem nové informace z ledna 2010 říkají něco jiného, musíme počkat. Žijí v jedné místnosti a všichni sdílejí pouze jednu postel. I přes tyto tragické události zůstává Angela velice veselé dítě.

 

Důležité:

 Při následných platbách vždy uvádějte do v.s. číslo dítěte např 001,025,036... a do textu ( zpráva příjemci ) napište toto: Adopce, splátka pro dítě příklad - Angela Warigia únor 2010.

Díky - Ahoj Jirka


Angela s panenkou od Helenky
Angela
Angela 1
Angela 2
Angela 3
Angela 4
Angela 5
Angela 6
Angela 7
Maminka Angely jde uvařit jídlo, které jsme pro Angelu koupili
Kukuřičná kaše
Zamíchat
Rozbaluji Angele lízátko
Fotka Angely s adoptující Helenkou
Angela namalovala obrázek
Angela
Cestovatelé Daniel Ručkal Jiří Pergl. Poděkování rodinám a kamarádům, že stáli při nás a umožnili nám absolvovat tyto expedice.

Outdoor, Camping - Outdoor oblečení
Lov mečounů - cestovní agentura DORADA.


One More Day for Children
Partneři
Asfalt.cz - provádíme opravy a homogenizace silnic, komunikací, chodníků a železničních přejezdů. Dále zajišťujeme opravy spár v komunikacích, opravy propadlých kanalizačních vpustí a šachet a veškeré práce s tímto spojené. Nadační fond - ONE MORE DAY FOR CHILDREN Week of life - Life on Earth through the eyes of its inhabitants Box Club Asfalt Králův Dvůr - BoxKD.cz Lov mečounů - cestovní agentura DORADA. TOPlist